09-9551331
*
*
*

מידע כללי

מידע כללי

מה חשוב לדעת לגבי יבוא אישי של רכב, איך בוחרים יועץ ולמה הבחירה ביועצי Wmotors כיועצי ייבוא רכב, נכונה גם עבורך?!

"תשאל סוחר טוב, מה הסוד במסחר והיכן נמצא הרווח והתשובה המתבקשת שתתקבל לבטח תהיה: "את הרווח הגדול עושים בקניה".

בדומה למסחר, גם ביבוא אישי של רכב, החשיבות הגבוהה ביותר (אך לא היחידה, יש להדגיש ולומר), טמונה בקניה נכונה של הרכב בחו"ל. הכי קל לרכוש את הרכב הראשון שנראה ומרגיש טוב, אבל, שים לב! כמות הרכבים העצומה המוצעת בעולם למכירה מדי יום, השוני הרב ביניהם, לרבות השוני העצום במצב הרכב, ברמת האבזור שלו וכמובן במחיר, מספר הסוחרים העוסקים בתחום, מספר "הדילרים" המנסים למכור מרכולתם בכל מחיר, אתרי האינטרנט והמגזינים המקצועיים המציעים רכבים למכירה, הופכים את החשיבות שבבחירת הרכב הנכון והטוב ביותר בשלב הקניה למרכיב החשוב ביותר "בהערכת טיב העסקה בכללותה".

אנחנו מצידנו ב- Wmotors מאמינים, כי ברכישת רכב ביבוא אישי, לא ניתן (ולא צריך) לסמוך על המזל ואין גם צורך להמציא את הגלגל! הפרמטרים החשובים ביתור עבורך וההופכים את הבחירה ב- Wmotors לבחירה הנכונה בשבילך: יכולת הקניה הטובה ביותר של הרכב בחו"ל מגוון הרכבים עצום וכך גם ההבדלים ביניהם. היכולת לבדוק פיזית את הרכבים המוצעים למכירה וסבלנות, הם המתכון למציעת רכב מעולה, מאובזר ובמחיר נמוך וההפוכים את העסקה לעסקה המשתלמת ביותר עבור הלקוח.

ב- Wmotors בשונה מחברות אחרות, איתור וקניית הרכב נעשה ע"י מומחי רכב מטעמנו, שתרים אחר הרכב הנכון ביותר והטוב ביותר שניתן לקנות בתקציב שמעמיד הלקוח. בעת איתור רכב מתאים, ייגש נציג החברה בחו"ל פיזית למקום הרכב, יאמת את מצבו, יצלם אותו (מבפנים ומבחוץ) וישלח את התמונות ללקוח בישראל, יבצע בדיקות יסודיות (חיצוניות) לגבי מצב הרכב, וירכוש אותו עבור הלקוח רק לאחר שהלקוח אישר את רכישתו עפ"י ההמלצה שניתנה לו. מלאי מכוניות ידע מעמיק אם תהליך הייבוא ייחס אישי, הקשבה לצרכי הלקוח ואמון הדדי שקיפות מלאה בתהליך כולו יכולת מקסום העסקה ע"י אבזור הרכב

מודעות או מחיר? תשובה לשאלה הכול כך מתבקשת לסיבה לצמיחה החדה במספר הרכבים המיובאים לישראל, ניתן למצוא בשני גורמי השפעה עיקריים: עליית המודעות לאפשרויות הייבוא האישי, לאפשרות ליבוא מגוון רחב יותר של רכבים מאובזרים "ולקבל יותר בעד אותו מחיר". פערי המחירים בין מחיר קניית הרכב בייבוא אישי לבין רכישתו מיבואן בישראל המתאפשרים בעיקר לנוכח התחזקות השקל לעומת הדולר וגידול בהיצע הרכבים כתוצאה מהמיתון בארה"ב.

למי מתאים יבוא אישי של רכב? לכל אלו שמעוניינים לחסוך כסף ברכישת רכב או בהשכרת רכב. לכל אלו שמחפשים רכב שיבלוט על הכביש ולא יהיה דומה לרכב של השכנים. יבוא רכב מכל העולם משתלם כמו השקעה בנדל"ן במדינות אחרות כגון נדל"ן בגרמניה. לכל אלו שמעוניינים לקנות רכב מפואר יותר מבלי צורך להגדיל את התקציב. לכל אלו שרוצים לנהוג על רכב יוקרתי מבלי להפסיד כסף במכירה שלו. לכל אלו שיכולים ליהנות מהצפייה והמחפשים חוויית קניית רכב ייחודית. לכל אותם אנשים שאוהבים רכבים ולא מוכנים להתפשר!!

רבים מאיתנו גם בוחרים באפשרות של השכרת רכב בחו"ל.

את כדאיות רכישת רכב ביבוא אישי, רכישת מוניות או ברכישת מכוניות יד שניה לעומת רכישתו בישראל, ניתן להעריך בשני שלבים פשוטים:

שלב ראשון - קריאה מעמיקה של התכנים באתר והבנת הפרוצדורה הכרוכה בייבוא רכב באופן אישי.

שלב שני - פניה לבחינת אפשרויות היבוא העומדות בפניך, לקבלת הצעת מחיר (לשם השוואתו למחיר הרכב בישראל) .

"רגע לפני שאנחנו עוברים לשלב הבא בתהליך היבוא של רכב החלומות שלך, ברצוננו להבטיח לך כי למרות התהליך "הלכאורה טכני", אנחנו ב- Wmotors מאמינים שגם תהליך "טכני" של רכישת רכב ביבוא אישי צריך ויכול להיות כיפי ומרגש ומתחיל בחיבור וכימיה בין רכבים ואנשים".