09-9551331
*
*
*

לנסוע ברכב יוקרה לחופשה

אנחנו צריכים את זה בשביל עצמנו. כמה דקות למנוחה במהלך יום העבודה כבר אומרות לנו שהגיע הזמן ואנו חייבים לצאת לחופשה מפנקת שתשאיר אותנו עם טעם מתוק בפה. ארץ ישראל שופעת מקומות ואתרים שיציעו לכם פינוק בדרך מיוחדת. לפני שחושבים בגדול ובוחרים לבלות חופשה בצימר יפה בצפון רצוי לעשות את חשבון הנפש ולנסות להבין עד כמה אנחנו באמת מכירים את ארצנו הקטנה ואת שלל אתריה. רבים יופתעו או שלא לגלות שאת הארץ שלנו אנחנו כמעט לא מכירים וישנם אתרים רבים וישובים שטרם ביקרנו בהם. רבים כבר ממלמלים לעצמם לא אחת את המשפט שבמידה והם יהיו בחופשה הם לא יחסכו דבר מעצמם, וישנם כאלו שייקחו את זה עד הסוף בדוגמת הגעה לצימר ברכב יוקרה.

חופשות באיים המלדיביים הם חלומם של זוגות רבים. עם החופים המדהימים, האיים הירוקים והמים התכולים, המלדיביים מציעים סביבה ייחודית ורומנטית לכל יום מיוחד. מלונות במלדיביים נותנים מענה לכל תקציב ודרישה ומציעים מגוון חבילות נופש יוקרתיות המתאימות לצרכיו של כל זוג.

מלך ליום אחד
במהלך יום שגרתי אנחנו נוהגים להרגיש כאחד האחד ואין לנו באמת משהו שמייחד אותנו משאר האנשים שמביאים פרנסה הביתה, למעט סוג התפקיד אותו אנחנו מבצעים. בחופשתנו אנחנו רוצים להרגיש מלכים וכיאה למלך ומלכה ראוי שיסעו ברכב יוקרתי מפנק. בישראל קיים היצע ענק של רכבי יוקרה המיועדים גם להשכרה ויבטיח כי כל מי שרוצה להתנסות בחוויה היוקרתית יוכל לעשות זאת.

היוקרה יורדת אל העם
רכבי יוקרה אינם מיועדים לכל אחד ולמעשה אין הרבה מאוד שיוכלו להרשות לעצמם נסיעה יומית קבועה ברכבים שכאלו. אופציית השכרת רכבי יוקרה היא האפשרות כמעט היחידה לטעום מחייהם של עשירי המדינה. הגעה לחופשה ברכב יוקרתי יגרום לכך שתרגישו ברמה אחת מעל כולם וישכיח לחלוטין את חייכם השגרתיים. רכבי יוקרה יכולים להגיע תמורת סכום סמלי ביותר לכל אחד שיחפוץ בהם והם יועילו לחוויה הכוללת ויוסיפו צבע רב לכל מה שאנו מצפים ממנו בחופשה.

פנטזיה לאורך כל הדרך
השכרת רכב יוקרה לצורך הנסיעה לחופשתכם מדמה את סיפור סינדרלה שהופכת למלכה לערב אחד ולאחריו חוזרת להיות האישה הפשוטה. אתם תחושו בחוויה המיוחדת של הגעה לחופשה ברכב המפואר על שלל האבזור המפנק שבו. החוויה היא עצומה ומאפשרת לכם להכיר קצת עולמות אחרים ממה שהכרתם ומבט כולל על חיים של בני עשירים שעבורם מדובר בשגרת יום. .אך כמו בסיפור כך בחיים ולאחר שתסתיים החופשה תחזרו לרכב הפרטי שלכם ותעסקו בענייני היום. לפחות תישארו עם טעם מתוק בפה עד הפעם הבאה.