09-9551331
*
*
*

המלצות הצוות

חברת WMotors מאז ומעולם נחשבה לחברת החלומות הישראלית, זו שמוכרת לציבור את מיטב החלומות ודואגת להגשים אותם עבור ציבור הצרכנים שלה.

אנו מאמינים כי בן אדם שיודע מה טוב בשבילו ומסוגל להשקיע לשם כך, יודע להעריך את המאמצים שאנו נעשה עבורו.

אנשי צוות WMotors מנוסה מאד בתחום הייבוא האישי, וישמח להעניק לכם מעצותיו בתחום רכבי היוקרה.

את שוק רכבי היוקרה, באופן גס, ניתן לחלק ל-3 קטגוריות עיקריות: רכבי שטח, ספורט ומנהלים.

 

בתחום רכבי השטח, הרכב האהוב בעולם הוא כמובן הריינג רובר מבית חברת לנד רובר הבריטית.  הריינג' רובר הוא אחד ממותגי השטח היוקרתיים והוותיקים ביותרבשוק, והמוניטין שלו עומד בפני עצמו. קראו עוד על ריינג' רובר למכירה. רכב שטח מומלץ נוסף, ולא טיפוסי לחברה המייצרת אותו, הוא המרצדס G קלאס.

 

 

 

שוק מכוניות היוקרה המיועדות למנהלים, נשלט מזה כמה עשרות שנים ע"י חברת מרצדס הגרמנית. מאז התחברה לחברת בנץ, מרצדס הינה שם נרדף ליוקרה גרמנית, ומהווה דוגמה חיה לתקומת הכלכלה הגרמנית שלאחר מלחמת העולם השנייה. המרצדס האהובה ביותר על צוות WMotors היא המרצדס E קלאס. גירסה זו של המרצדס משלבת בין מהירות ויכולת האצה ספורטיבית, לבין העוצמה הגרמנית המפורסמת בשוק הרכב. BMW סדרה 7 מספקת לה פייט נאה.

 

 

 

שוק מכוניות הספורט מסתמן כמאבק איתנים בין חברת פרארי האיטלקית לבין חברת פורשה הגרמנית. פורשה, שתמיד הצליחה לבדל את עצמה כמותג ספורטיבי בניגוד לאופי הגרמני שנטה יותר לכיוון המנהלים, עשתה מהפך גדול ב-20 השנים האחרונות מאז השיקה את הפורשה 911 קאררה. כיום, הקאררה נחשבת לאחת ממכוניות הספורט המובילות בעולם, ונמצאת במאבק מתמיד עם הפרארי קליפורניה על לב הצרכנים חובבי הספורטיביות.